Фільтр
  • Ціна
    Грн - Грн
  • Доступні розміри
    0
13 500.00 Грн
13 500.00 Грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)
Шкіри

Шкури на підлогу

Шкури на підлогу

Шкури на підлогу. У тому випадку, коли власник квартири або приватного будинку прагне облаштували свою оселю за допомогою вишуканих та оригінальних речей, рекомендуємо наступне. Слід звернути увагу на натуральне покриття для підлоги – шкури. Не дивлячись на велике різноманіття синтетичних килимів та доріжок, саме натуральні покриття для підлоги здатні створити особливу атмосферу.

Шкури на підлогу використовувались ще нашими пращурами. Вони розміщували власні трофеї не тільки на підлозі, але і на стінах для утеплення житла. Також шкура могла виконувати функції ковдри, адже вона прекрасно зберігає тепло.

Інтернет-магазин шкура

Інтернет-магазин шкура

Використання шкури у сучасному інтер'єрі. В сучасних інтер'єрах використання шкури на підлогу є досить популярним. Такий предмет побуту відрізняється гарним зовнішнім виглядом та характеристиками. До того ж його можна використовувати для декору різних кімнат: вітальні, спальні та кабінету.

Завдяки великому різноманіттю та форм таких покриттів, кожен отримує можливість обрати найвдаліше для своєї кімнати. Великий вибір кольорів не залишить байдужим навіть найвибагливішого покупця.

Окрім декоративних функцій, шкура на підлогу має гарні звукоізоляційні та теплоізоляційні властивості. Таке покриття збереже кімнату від прохолоди та подарує затишок у зимовий період. Для прихильників екологічного дизайну в інтер’єрі шкури будуть найкращим вибором. Адже такий підхід має на увазі облаштування оселі тільки за допомогою натуральних виробів.

Прийнявши рішення придбати для свого житла такі елементи інтер'єру, слід визначитися з наступними параметрами:

  • висота ворсу;
  • розмір покриття;
  • форма та колір виробу.

Для того щоб придбати натуральне покриття з довгим ворсом, слід звернути увагу на вироби з хутра ведмедя, вівці, кози, лисиці. Для облаштування зони біля ліжка рекомендовано зупинити свій вибір на хутрах з корови, зебри або леопарда. Такі покриття будуть найліпшими для спальні. Деякі споживачі віддають перевагу килимам з овчини, адже вони відрізняються особливою м’якістю, особливо при ходінні босоніж.

Шкура на підлогу додає будь-якому інтер'єру вишуканість та багатство. Її з успіхом використовують при оформленні кімнати у сучасному, класичному, скандинавському або мінімалістичному стилі.

Дуже часто за допомогою хутра прикрашають робочі кабінети. Для цього використовують покриття з косулі. У вітальні найкраще буде виглядати хутро корови, у спальні – вівці. Мисливські будинки можуть бути прикрашені трофеями. Також не слід забувати про покриття на підлогу з хутра екзотичних тварин: антилопа, зебра, леопард, тигр. Такі вироби є найдорожчими, тому з легкістю підкреслять соціальний статус власника.

Інтернет-магазин шкура пропонує придбати найякісніші натуральні покриття для підлоги з хутра тварин. Наша продукція має необхідні сертифікати якості, тому відрізняється гарним зовнішнім виглядом та чудовими властивостями. Щоб придбати покриття в інтернет-магазин шкура необхідно обрати потрібні товари та зробити замовлення. Доставка може бути здійснена по всій території України.