Фільтр
 • Ціна
  Грн - Грн
 • Колір
 • Доступні ширини
  0
  0
 • Колекція
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
450.00 Грн
150.00 Грн
150.00 Грн
150.00 Грн
450.00 Грн
450.00 Грн
450.00 Грн
450.00 Грн
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)
Виставковий ковролін

Ковролін виставковий

Ковролін виставковий

Виставковий ковролін. Споживачі мають змогу придбати різні види килимових покриттів, кожен із яких призначено для тих чи інших кімнат та приміщень. Для домашнього використання (квартири та приватні будинки) потрібно обирати побутове покриття. Воно відрізняється значною м’якістю та цілою низкою інших переваг.

Комерційне покриття призначено для частого використання в кімнатах та приміщеннях з високим рівнем прохідності. Його основна перевага – стійкість до зношування. В окрему групу товарів для покриття підлоги виокремлений виставковий ковролін. В яких випадках рекомендується використовувати такий виріб?

Ковролін виставковий купити

Ковролін виставковий купити

Особливості використання виставкових видів покриття. Ковролін виставковий – це один із видів покриття для підлоги, який виконує декоративну функцію. Основна відмінність такого виробу – порівняно нетривалий термін використання. Частіше за все споживачі купують виставковий ковролін для проведення виставок та презентацій, шлюбних церемоній, корпоративів. Для декорування чітко визначеної зони такий виріб підходить якнайкраще, адже дозволяє з легкістю застелити придбане покриття.

Частіше за все виставкові варіанти килимів пропонують придбати у вигляді рулонів або окремих модулів. Це означає легке транспортування, роботу з покриттям, а також його наступний демонтаж. У разі необхідності може бути скоректовано форму покриття, це залежить від потреб. Цьому сприяють основні властивості виставкового покриття.

Спосіб виробництва для отримання таких виробів – голкопробивний. Він передбачає перетворення волокон за допомогою голок у ковролін. Однією з характеристик виробу є мінімально можливі показники висоти ворсу. Це необхідно для того, щоб в процесі використання покриття зазнавало найменших забруднень і пошкоджень.

Ковролін виставковий має середній строк служби – від декількох місяців до половини року. Період може змінюватися в залежності від частоти та умов використання.

Частіше за все виготовлення покриття виставковий ковролін Київ відбувається з використанням поліпропіленової сировини. Цей матеріал надає виробу міцності та стійкості до ушкоджень.

Виставковий ковролін Київ представлений однотонними кольоровими виробами. Завдяки різноманіттю відтінків кожен замовник товару має можливість підібрати найбільш необхідне покриття. Прийнявши рішення ковролін виставковий купити, слід звернути увагу на наступні характеристики майбутнього придбання:

 • легкість у використанні та транспортуванні;
 • різноманіття кольорів виробу;
 • можливість використання для оформлення як підлоги, так і східців, стендів.

У нашому інтернет-магазині кожен має можливість ковролін виставковий купити за найбільш привабливими цінами. Для замовлення доступні популярні кольори покриттів, які мають влаштувати усіх покупців, навіть вибагливих.

Зробіть замовлення вже сьогодні та переконайтеся у високій якості представленої на нашому сайті продукції. У випадку необхідності отримання консультації використовуйте контакти, зазначені на відповідній сторінці ресурсу.