Фільтр
 • Ціна
  Грн - Грн
 • Колір
 • Доступні ширини
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колекція
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
170.00 Грн
170.00 Грн
220.00 Грн
220.00 Грн
220.00 Грн
220.00 Грн
220.00 Грн
220.00 Грн
200.00 Грн
200.00 Грн
200.00 Грн
200.00 Грн
200.00 Грн
220.00 Грн
175.00 Грн
125.00 Грн
Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)
Ковролін на гумовій основі

Ковролін прогумований

Ковролін прогумований

Ковролін на гумовій основі. В процесі вибору покриття для підлоги необхідно визначити особливості кімнати, в якій планується використання покриття. Спальня потребує облаштування килимом з високим ворсом. У вітальню рекомендується придбати вироби комбінованих матеріалів з ворсом середньої або великої довжини.

Серед споживачів популярністю користується ковролін на гумовій основі. І це не дивно, адже такі покриття є доступними у відношенні ціни, а також мають практичні властивості та характеристики.

Ковролін на гумовій основі Київ

Ковролін на гумовій основі Київ

Відмінності покриття та особливості використання. Перш за все, слід відзначити особливу міцність та стійкість покриття до різноманітних забруднень. Такі вироби зберігають свої властивості навіть при частому контакті з вологою та брудом. Завдяки цьому вони залишаються приємними зовні протягом тривалого періоду.

Ковролін прогумований має наступну будову:

 • перший шар – прогумована основа;
 • другий шар – ворс.

В процесі виробництва ворс з основою з’єднуються за допомогою голкопробивного способу. Щоб забезпечити найвищий рівень міцності та стійкості для виготовлення ворсу використовується синтетичний матеріал.

При цьому показники висоти ворсу, а також його щільність можуть буди різними. Такі вироби найчастіше використовують для облаштування коридору та балкону житлового будинку, офісу, торгового центру. В деяких випадках споживачі купують дане покриття для власного авто чи катеру.

Перевагою покриття ковролін на гумовій основі Київ є його доступна ціна та тривалий строк служби. В середньому такі вироби можуть використовуватись від 2 до 8 років, це залежить від навантаження та правильності експлуатації.

Якщо потрібно обрати найбільш зносостійкий ковролін на гумовій основі, рекомендуємо звернути увагу на покриття з високими показниками щільності. Необхідно обрати якісну та найбільш еластичну основу. Якщо під час виготовлення покриття виробником була використана якісна гума, виріб не буде втрачати свої початкові властивості та розтріскуватися.

Приваблива ціна на ковролін прогумований є безумовною перевагою виробу над іншими покриттями. Особливо, коли мова йде про придбання виробу для декількох кімнат великої площі.

На нашому сайті споживачі мають можливість замовити якісний ковролін на гумовій основі Київ. У нас представлені товари у різноманітному кольоровому оформленні. Усі килимові покриття мають необхідні сертифікати якості.