Фільтр
 • Ціна
  Грн - Грн
 • Колір
 • Доступні ширини
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0
  0
 • Колекція
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Показано з 1 по 16 із 177 (всього 12 сторінок)
Синтетичні доріжки

Синтетичні доріжки

Синтетичні доріжки

Синтетичні килимові доріжки. При виникненні потреби у покритті для підлоги необхідно чітко визначити умови його експлуатації. Адже серед великого різноманіття килимових виробів виробники пропонують різні в залежності від складу, способу виготовлення, щільності, кольору та форми вироби. Усі без виключення доріжки для підлоги умовно поділяються на синтетичні та натуральні.

Великою популярністю серед споживачів користуються синтетичні килимові доріжки. Такі покриття мають оптимальне співвідношення ціни та якості. Яскраві кольори та різноманітний дизайн виробів допоможуть створити затишок та доповнити наявний інтер’єр.

Синтетичні доріжки купити

Синтетичні доріжки купити

Відмінності та характеристика покриттів. Перш за все, необхідно відзначити приємний на дотик матеріал, який характеризує дані види покриттів. Сучасна сировина для виробництва доріжок дозволяє створити виріб, який є зручним у використанні, а також міцним.

Синтетичні доріжки найчастіше виготовляються з таких матеріалів, як акрил, поліпропілен, віскоза, поліестер. Покриття з акрилу зовні нагадують вовняні вироби. Поліпропіленові вироби відрізняються надзвичайною стійкістю. Кожен із видів покриття має свої особливості та переваги.

Усі без виключення синтетичні килимові доріжки мають наступні характеристики:

 • стійкість до зношування та міцність;
 • неприйнятність до дії плісняви та грибка;
 • стійкість до дії вологи;
 • наявність яскравих кольорів покриття;
 • доступні ціни.

У тому випадку, якщо потрібно обрати килимове покриття для вітальні, рекомендуємо синтетичні доріжки купити. Такі вироби будуть стійкими до механічного впливу на них важких меблів. Сліди від ніжок дивану або тумбочок будуть майже непомітними.

Не менш важливою характеристикою виробів синтетичні доріжки є легкість та простота у прибиранні. При появі забруднень достатньо буде скористатися сухими засобами чистки та наявними пристосуваннями.

Доріжки, які виготовлено з використанням синтетичних матеріалів, можуть бути найрізноманітніших кольорів та забарвлення. Сучасні виробники покриттів можуть запропонувати вироби на будь-який смак.

Інтернет-магазин килимових покриттів пропонує синтетичні доріжки купити найвищих показників якості. У нас присутній широкий вибір необхідних для оселі покриттів, які можна використовувати для облаштування будь-якої кімнати. Усі без виключення товари мають сертифікати, що засвідчують їх якість.